Minu lemmikud Minu võrdlus Minu salvestatud otsingud Edasimüüja asukoha määraja
Lexus Program Benefits

LEXUS SELECT

Heakskiidetud kasutatud sõidukite eelised

Lexus Selecti kasutatud autode programmi kliendieelised

Lexus Logo Lexus Logo
EE - Content "program benefits"

Mitme punkti kvaliteedikontroll

Mitme punkti kvaliteedikontroll

Lexus SELECTi staatuse saavad vaid need kasutatud sõidukid, mis vastavad Lexuse rangeimatele standarditele. Näiteks, meie tehnikud teostasid kõigi meie kasutatud sõidukite põhjaliku 150 punkti ülevaatuse ning hübriidmudelite hübriidajami korrasoleku kontrolli. Meie mudelite kvaliteet on selline, et isegi kuni 160 000 km läbisõiduga või kaheksa aasta vanused autod võivad saada staatuse Lexus SELECT. 
Kõik Lexus SELECTi sõidukid läbivad ohutus- ja kvaliteedikontrolli enne programmi vastuvõtmist. Lexuse tehnik kontrollib hoolikalt sõiduki üldist seisukorda – väljast, seest ja alt. Pärast ülevaatust ja tehnilisi parandusi on auto nii seest kui ka väljast laitmatus korras.

Garantii

Lexuse garantii annab kindlustunde, et ostate programmi Lexus SELECT kaudu heas korras kasutatud sõiduki. 

Täieliku meelerahu tagamiseks antakse kõigile Lexus SELECTi autodele garantii kuni kaheks aastaks või läbisõiduni 500 000 km.

See on üks kõige põhjalikumaid garantiisid, mida kasutatud sõidukile pakutakse ning tänu millele võite oma kasutatud Lexust täielikult nautida.
Lexus SELECTi kasutatud autode garantii tagab samasuguse meelerahu nagu uue Lexuse ostmisel. Konkreetset kindlustuskaitset on üksikasjalikult kirjeldatud garantiibrošüüris, mille saate Lexuse esindusest.

Lexuse autoabi

Iga Lexus SELECTi kasutatud sõidukiga kaasneb Lexuse autoabi teenus vähemalt üheks aastaks. Üleeuroopalist ööpäevaringset autoabi teenust pakutakse samadel tingimustel nagu uutele Lexuse autodele. Sõiduki rikke korral pakutakse teile sõiduki toimetamist lähimasse esindusse, majutust luksushotellis, esimese klassi rongipiletit või äriklassi lennupiletit ning Lexuse asendusautot. Küsige oma Lexuse esindusest SELECTi garantiibrošüüri kõikide tingimustega tutvumiseks.

Täielik hooldusajalugu

Kõikidel Lexus SELECTi sõidukitel peab olema hooldusajalugu, mille Lexuse esindus on heaks kiitnud.Hangime sõidukid usaldusväärsetelt partneritelt või oma isiklikust võrgustikust. See tagab sõiduki pikaajalise töökindluse ja samad sõiduomadused nagu uuena ostes.
Lexus LogoLexus Logo
Lexus LogoLexus Logo