Minu lemmikud Minu võrdlus Minu salvestatud otsingud Edasimüüja asukoha määraja
Põhjused kasutatud Lexuse ostmiseks

Küsimuste aeg...

Kas teil on küsimusi?
Meil on vastused.

Küsimused ja vastused

Kui ma kavatsen autot osta, miks peaksin valima Lexuse?

Lexus on huvitatud tipptasemel inseneritööst, võimsusest, sõiduomadustest ja tehnoloogiast, sest meil on kavas saavutada turu liidripositsioon koostekvaliteedi vallas ja tagada, et juhid kogevad ülimat luksust. Meie Lexuse heakskiidetud kasutatud autode võrgustik on pühendunud klientidele esmaklassilise klienditeeninduse pakkumisele, parandades Lexusest auto ostmise kogemust.

Kas Lexuse kasutatud autodel on hea maine?

Lexuse heakskiidetud kasutatud autod on tuntud ohutuse ja tööomaduste poolest ning need on võitnud palju auhindu kvaliteedi ja töökindluse eest. Meie luksuslike sedaanide, kupeede, kabriolettide ja linnamaasturite valik on leidnud endale lojaalsed omanikud. 2012. aasta JD Poweri uuringus valisid nii What Car kui ka This Is Money Lexuse kahe parima autotootja sekka, kes said parimad hinded klienditeeninduse eest.

Kas kasutatud Lexust saab vahetada uuema kasutatud Lexuse vastu?

Samamoodi nagu ükskõik millise auto ümbervahetamisel, sõltub väärtus sellistest teguritest nagu auto vanus, läbisõit ja seisukord. Ent on mõned võimalused, mida saab kasutada vahetatavate kasutatud Lexuse autode väärtuse kindlakstegemiseks. Kui sisestate auto andmed ükskõik millisele populaarsele auto hindamise veebisaidile, mille võib otsingumootorite kaudu leida, saate teada üsna täpse hetkeväärtuse. Võite kasutada ka meie funktsiooni „Hinnake oma autot“, mille abil saab umbkaudu määrata järgmise heakskiidetud kasutatud Lexuse ostu eelarve.

Milline on kasutatud Lexuse hind?

Kasutatud Lexuse autode hinnad sõltuvad loomulikult mudelivalikust ja mudelist. Hea rusikareegel on teha kindlaks, millised tegurid mõjutavad kõige rohkem kasutatud Lexuse ostmist, nt see, millist keretüüpi eelistate (nt luukpära, sedaan), olemasolev eelarve või auto ökonoomsus. Olenemata sellest, milline tegur on kõige olulisem, peaksite kõigepealt kasutama meie heakskiidetud kasutatud sõidukite asukoha määrajat, valima oma variandid, vaatama, milline sõiduk vastab teie kriteeriumidele, ja võtma ühendust asjaomase esindusega lisateabe saamiseks või broneerima külastuse ja proovisõidu.

Kas oleks mõttekam osta kasutatud auto asemel uus Lexus?

Kui teie eelarve võimaldab osta nii uue kui ka kasutatud Lexuse, küsite tõenäoliselt järgmist: „Millised omadused ja eelised saan oma raha eest, kui ostan uue või kasutatud Lexuse?“ Teie eelarve võimaldaks suure tõenäosusega lubada endale peaaegu uut Lexust, millel on kõik soovitud omadused ja sobiv hind, või võimaldab teie eelarve uut Lexust pikema garantiiga, ilma kulunud detailideta ja lisaeelistega, mis kaasnevad uue auto ostmisega. Võtke endale veidi aega, külastage meie kohalikke Lexuse esindusi ja arutage oma variandid läbi. Nagu ilmnes veebiportaalidest What Car ja This Is Money, on Lexuse klienditeenindus parim ja meie eesmärk on aidata teil teha enda jaoks parim otsus.

Milline on parim kasutatud Lexus?

See sõltub teie eluviisist. Ainult te ise teate, millist autot vajate: ruumikas pereauto või pilkupüüdev sportauto. Kasutage Lexuse heakskiidetud kasutatud autode otsingut, et viia end kurssi laia valiku ja saadaolevate mudelitega. Külastage Lexuse esindust ja arutage läbi, milline on teile parim järgmine Lexus. Olenemata sellest, millise auto valite, on kõikidel meie heakskiidetud kasutatud ja peaaegu uutel Lexuse sõidukitel vähemalt üheaastane piiramatu läbisõiduga garantii, mis vastab tootja garantiile.

Millised garantiid kaasnevad kasutatud Lexuse autodega?

Lexuse garantii annab kindlustunde, mida ootate heakskiidetud kasutatud Lexuse ostmisel. Kõikidel heakskiidetud kasutatud Lexuse sõidukitel on vähemalt üheaastane piiramatu läbisõiduga garantii, mis vastab tootja garantiile. Kõigile sõidukitele, mille tootja garantii kehtivust on järel alla ühe aasta, tuleb taotleda kohustuslikku garantiid. Sõidukitele, mille läbisõit on alla 96 000 km ja mille tootja garantii kehtib veel terve aasta, ei pea taotlema kohustuslikku garantiid.

Kust ma saan osta heakskiidetud kasutatud Lexust?

Kõigepealt võite kasutada meie heakskiidetud kasutatud autode otsingut, kust leiate kõik müüdavad heakskiidetud kasutatud Lexused riigiti. Saate vaadata pilte, täielikke tehnilisi andmeid ja teha internetis päringuid, isegi teha autole pakkumise (kui selline funktsioon on olemas).

Kui palju ma eeldatavasti maksan Lexuse hübriidauto eest?

Hinnanguliselt säästavad hübriidautod aastas kütusekuludelt keskmiselt umbes 2300 eurot. Kasutatud autode turult saab osta kasutatud Lexuse hübriidauto konkurentsivõimelisema hinna eest, nt 2011. aasta Lexus CT200h 1,8 maksab sama palju kui Audi A3 1,8.

Mille poolest erinevad hübriidautod tavalistest autodest?

Täishübriidautode jõuallikaks on üksnes elektrimootor, sisepõlemismootor või mõlemad. Tavaliselt töötab auto käivitamisel või aeglasel kiirusel sõitmisel vaikselt vaid elektrimootoriga ning selle käigus ei tekitata CO2 heitmeid ega tarbita kütust. Suurematel kiirustel hakkab sujuvalt tööle sisepõlemismootor ja vajaduse korral pakub elektrimootor lisavõimsust (nt kiirendamisel). Lexuse autodel on täishübriidsüsteem, mis valib nutikalt kõige sobivama jõuallika ja salvestab regeneratiivse pidurdamise kaudu palju rohkem energiat, et laadida akut, mis varustab elektriga auto üht või mitut võimsat elektrimootorit.

Lexus LogoLexus Logo
Lexus LogoLexus Logo