Põhjused kasutatud Lexuse ostmiseks
Kas teil on küsimusi? Meil on vastused.

PÕHJUSED KASUTATUD LEXUSE OSTMISEKS

 • Kui ma kavatsen autot osta, miks peaksin valima Lexuse?

  Lexus on huvitatud tipptasemel inseneritööst, võimsusest, sõiduomadustest ja tehnoloogiast, sest meil on kavas saavutada turu liidripositsioon koostekvaliteedi vallas ja tagada, et juhid kogevad ülimat luksust. Meie kasutatud autode võrgustik on pühendunud klientidele esmaklassilise klienditeeninduse pakkumisele, parandades Lexusest auto ostmise kogemust.

 • Kas Lexuse kasutatud autodel on hea maine?

  Lexuse heakskiidetud kasutatud autod on tuntud ohutuse ja tööomaduste poolest ning need on võitnud palju auhindu kvaliteedi ja töökindluse eest. Meie luksuslike linnamaasturite, sedaanide, kupeede ja kabriolettide valik on leidnud endale lojaalsed omanikud. 2012. aasta JD Poweri uuringus valisid nii What Car kui ka This Is Money Lexuse kahe parima autotootja sekka, kes said parimad hinded klienditeeninduse eest.

 • Kas kasutatud Lexust saab vahetada uuema kasutatud Lexuse vastu?

  Samamoodi nagu ükskõik millise auto ümbervahetamisel, sõltub auto väärtus sellistest teguritest nagu auto vanus, läbisõit ja seisukord. Eksisteerivad mitmed võimalused, mida saab kasutada kasutatud Lexuse autode väärtuse kindlakstegemiseks. Kui sisestate auto andmed ükskõik millisele populaarsele auto hindamise veebisaidile, mille võib otsingumootorite kaudu leida, saate teada oma auto ligikaudse hetkeväärtuse. Võite kasutada ka meie funktsiooni „Hinnake oma autot“, mille abil saab umbkaudu määrata järgmise kasutatud sõiduki Lexus Select ostu eelarve.

 • Milline on kasutatud Lexuse hind?

  Kasutatud Lexuse autode hinnad sõltuvad loomulikult mudelivalikust ja mudelist. Hea rusikareegel on teha kindlaks, millised tegurid mõjutavad kõige rohkem kasutatud Lexuse ostmist, nt see, millist keretüüpi eelistate (nt linnamaastur, luukpära, sedaan), olemasolev eelarve või auto ökonoomsus. Olenemata sellest, milline tegur on kõige olulisem, peaksite kõigepealt kasutama meie kasutatud sõidukite otsingumootorit, vaatama, milline sõiduk vastab teie kriteeriumidele ja võtma ühendust asjaomase esindusega lisateabe saamiseks või broneerima külastuse ja proovisõidu.

 • Kas oleks mõttekam osta kasutatud auto asemel uus Lexus?

  Kui teie eelarve võimaldab osta nii uue kui ka kasutatud Lexuse, küsite tõenäoliselt järgmist: „Millised omadused ja eelised saan oma raha eest, kui ostan uue või kasutatud Lexuse?“ Teie eelarve võimaldaks suure tõenäosusega lubada endale peaaegu uut Lexust, millel on kõik soovitud omadused ja sobiv hind, või võimaldab teie eelarve uut Lexust pikema garantiiga, ilma kulunud detailideta ja lisaeelistega, mis kaasnevad uue auto ostmisega. Võtke endale veidi aega, külastage meie kohalikke Lexuse esindusi ja arutage oma variandid läbi. Nagu ilmnes veebiportaalidest What Car ja This Is Money, on Lexuse klienditeenindus parim ja meie eesmärk on aidata teil teha enda jaoks parim otsus.

 • Milline on parim kasutatud Lexus?

  See sõltub teie eluviisist. Ainult te ise teate, millist autot vajate: ruumikas pereauto või pilkupüüdev sportauto. Kasutage Lexuse Selecti kasutatud autode otsingut, et viia end kurssi laia valiku ja saadaolevate mudelitega. Külastage Lexuse esindust ja arutage läbi, milline on teile parim järgmine Lexus. Olenemata sellest, millise auto valite, on kõikidel meie Selecti kasutatud autodel vähemalt kaheaastane või kuni 500 000km läbisõiduni garantii.

 • Millised garantiid kaasnevad kasutatud Lexuse autodega?

  Kõikidel Lexus SELECT sõidukitel on vähemalt kaheaastane või 500 000km läbimiseni SELECT garantii.

 • Kust ma saan osta Lexus SELECT sõidukit?

  Kõigepealt võite kasutada meie kasutatud autode Lexus SELECT otsingut, kust leiate kõik pakkumises olevad Lexus SELECT kasutatud sõidukid riigiti. Saate vaadata pilte, täielikke tehnilisi andmeid ja teha internetis päringuid.

 • Mille poolest erinevad hübriidautod tavalistest autodest?

  Täishübriidautode jõuallikaks on elektrimootor ja sisepõlemismootor. Tavaliselt töötab auto käivitamisel või aeglasel kiirusel sõitmisel vaikselt vaid elektrimootoriga ning selle käigus ei tekitata CO2 heitmeid ega tarbita kütust. Suurematel kiirustel hakkab sujuvalt tööle sisepõlemismootor ja vajaduse korral pakub elektrimootor lisavõimsust (nt kiirendamisel). Lexuse autodel on täishübriidsüsteem, mis valib nutikalt kõige sobivama jõuallika ja salvestab regeneratiivse pidurdamise kaudu palju rohkem energiat, et laadida akut, mis varustab elektriga auto üht või mitut võimsat elektrimootorit.

LEXUSE TEENUSED
LEXUSE TEENUSED
HINDA OMA AUTOT
HINDA OMA AUTOT
Programmi eelised
Programmi eelised